Pine Wizards

Ao longo dos sete anos da história do TradingView, algumas poucas pessoas apaixonadas e criativas fizeram contribuições extraordinárias à comunidade através de seu trabalho com o Pine, a liguagem usada para criar indicadores e estratégias no TradingView.

Agora é hora de honrar essas pessoas excelentes e, por isso, apresentamos nossos Pine Wizards, listados pela data de associação no TradingView.

W imieniu całej społeczności TradingView, dziękujemy Wam Czarodzieje!

Od matematycznych guru, którzy sprawią, że zakręci Ci się w głowie i doświadczonych traderów, którzy tworzą praktyczne narzędzia do codziennego handlu do hardkorowych programistów, którzy przecierają nowe szlaki i pełnoetatowych traderów, którym wciąż udaje się znaleźć czas na pomoc nowym programistom. Te utalentowane osoby nie mają granic.

Chris przyszedł do TradingView jako doświadczony trader, przynosząc ze sobą bogactwo praktycznego doświadczenia i mądrości. Potrafi rozkładać pojęcia na czynniki pierwsze i eksponować wybrane elementy. Napisał jedne z najbardziej użytecznych wskaźników w Bibliotece Publicznej, a wpływ jego pracy jest odczuwalny dla całej społeczności.

Jego "maszynowe" tempo produkcji sprawia, że HPotter jest jedną z osób, od której prawie każdy programista pożyczył kod przy tej lub innej okazji. Jest on także jednym z najbardziej płodnych autorów na TradingView. Przeglądanie jego kolekcji jest jednym z najlepszych sposobów na zapoznanie się z najskuteczniejszymi, ale i mniej znanymi zasadami analizy technicznej. Bez niego język Pinie nie byłby tym, czym jest dzisiaj.

Madrid wnosi swoimi skryptami interesującą perspektywę. Ma talent do przekształcania istniejących koncepcji w użyteczne narzędzia i pakowania ich w kolorowe grafiki, które naprawdę się wyróżniają. Pomógł niezmierzonej liczbie traderów i programistów.

glaz ma bardzo spokojne podejściem do rynków, dzięki czemu stworzył doskonałe skrypty z prostymi i skutecznymi wynikami. Poświęcił dużo czasu na pomoc młodym programistom, kształcąc ich na czacie Pine Script — prawdziwy dżentelmen.

Z absolutnie ogromną biblioteką wkładów, LazyBear jest uważany przez niektórych za guru języka Pine. Jego ciągłe poszukiwanie nieznanych zasad analizy technicznej i umiejętność ich przekształcania za pomocą Pine uczyniły go naprawdę wyjątkową postacią!

Odpowiedzialny za wiele innowacyjnych skryptów, konsekwentnie opracowuje ciekawe podejście do wyzwań handlowych, angażując i pomagając członkom społeczności oraz wykorzystując ich sugestie, zdecydowanie nie spoczywa na laurach.

Ten twórca wizualnie czystych, łatwych do zrozumienia wskaźników, które są praktyczne, a także regularnie aktualizowane i ulepszane, wydaje niezmiennie wysokiej jakości skrypty z interesującymi efektami wizualnymi i sprytnymi pomysłami. Jego seria wskaźników Sniper jest legendarna.

Ricardo jest mistrzem w dziedzinie publikacji skryptów i potrafi zaginać rzeczywistość Pine tak jak Neo wyginał łyżki w filmie Matrix. Jego wkład jest niezwykle cenny i odegrał on kluczową rolę w rozwoju Pine i eksploracji jego granic. Jest prawdziwą wartością dodaną dla naszej społeczności.

Niesamowite źródło praktycznych narzędzi handlowych, z jednymi z najczystszych i najłatwiejszych do nauczenia się kodów w całej bibliotece publicznej. Większość jego prac działa od razu bez żadnego wyjaśnienia. Jego wkład jest ogromnym dobrodziejstwem dla użytkowników TradingView i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobi dalej.

Posługując się wysoce logicznym mózgiem i sercem poety, alexgrover jest godnym spadkobiercą legendarnego Johna Ehlersa i prawdopodobnie jest tak samo dobrym matematykiem, jak programistą. Jego twórczość jest imponująca, a same opisy są warte przeczytania. Często zdarza mu się pomagać nowicjuszom Pine.

everget tworzy doskonałe, specjalistyczne, zarówno bezpłatne, jak i płatne wskaźniki i daje sobie radę ze wszystkim. Jeśli myślisz o zbudowaniu czegoś egzotycznego i sprytnego, sprawdź jego opublikowane skrypty i możesz być pewien, że już to zrobił, albo bez wątpienia zainspiruje Cię nowym pomysłem.

scarf to ekspert w budowaniu praktycznych narzędzi do codziennego handlu, który stale wydaje bardzo użyteczne skrypty z nowym spojrzeniem na sprawdzone techniki. Jest on szczególnie mocny w kwestiach automatyzacji i systemów alarmowych oraz jest ekspertem od encyklopedycznej wiedzy na temat technik Analizy Technicznej. scarf potrafi hojnie obdarować czasem pomagając innym programistom Pine.

Dostawca świetnego portalu BacktestRookies.com pełnego praktycznych i przydatnych wskazówek, które pomogły tysiącom użytkowników zrozumieć, jak testować strategie i ulepszać swoje wskaźniki. Potężna, zorientowana na społeczność siła Pine!

Kodify jest twórcą rewelacyjnej strony kodify.net, która jest instrukcją obsługi języka Pine oraz jest przynajmniej częściowo odpowiedzialna za wzrost zainteresowania językiem Pine na całym świecie. Zanim się pojawił, nauczenie się Pine było znacznie trudniejsze i za to go honorujemy!

Início Rastreador de Fundamentos Rastreador Forex Rastreador de Criptomoedas Calendário Econômico Como Funciona Recursos gráficos Preços Indique um Amigo Regras da Casa Central de Ajuda Soluções para Sites & Corretoras Widgets Soluções em Gráficos Biblioteca de Gráficos Lightweight Blog & Notícias Twitter
Perfil Configurações de perfil Conta e cobrança Indique um Amigo Meus Tíquetes de Suporte Central de Ajuda Ideias Publicadas Seguidores Seguindo Mensagens Privadas Conversa Deslogar